Zabezpečovací systémy – alarmy JablotronJsme certifikovaný montážní partner firmy Jablotron Alarms a.s.


 Zabezpečíme Vám chatu, byt, dům, fabriku i hrad

Dodáváme moderní kvalitní alarmy s pěkným designem a pohodlným ovládáním od české firmy Jablotron. Systém je vhodný pro každý objekt jakékoliv velikosti.

Pokud zrovna stavíte dům, je vhodný „drátový alarm“, tj. jednotlivé periferie (čidla) jsou s ústřednou spojeny kabelem. Výhodou je nižší cena, než u bezdrátového systému a menší nároky na údržbu – jsou napájeny z ústředny a odpadá u nich nutnost výměny baterií.

Chcete-li zabezpečit byt nebo dům, kde kabely nejsou a být nemohou, nabízíme Vám bezdrátový systém, kde jsou všechny periferie napájeny z baterií a s ústřednou spojeny rádiovým signálem.

Využijte jednoduchý POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, nabídka Vám přijde obratem do mailu.

Ukázka některých periferií

Podívejte se, jak jednoduše se systém ovládá

Ovládejte svůj alarm jednoduše kódem a (nebo) čipem, kartou

nebo dálkovým ovladačem se zpětnou vazbou, mobilním telefonem, tabletem, počítačem

Ovládejte další zařízení

  • Dálkovým ovladačem můžete ovládat vjezdovou bránu, garážová vrata, světla
  • Při poplachu se mohou rozsvítit světla kolem domu
  • Při zajištění systému lze automaticky vypínat světelné a vybrané zásuvkové okruhy v celém objektu (kromě ledničky a mrazáku) a eliminovat riziko požáru ze spotřebičů pod napětím
  • Po odchodu z domu lze snížit teplotu v objektu z komfortní na ekonomickou
  • V kalendáři lze načasovat automatické zavlažování, spuštění filtrace u bazénu. Například na 15 minut každé dvě hodiny mezi 8:00 a 20:00 hod.

Vyberte si z nových vzhledů venkovních sirén

Připojte se zdarma na 3 měsíce na PCO

Využijte skvělé nabídky firmy Jablotron a připojte se k jejich bezpečnostnímu centru na tři měsíce zcela zdarma. Při každém vzniku poplachu ve Vašem objektu vyjede výjezdová služba, případně policie ČR. Využití je výhodné nejen při poplachu způsobeném zlodějem, ale i při stisknutí tísňového tlačítka při např. zdravotních potížích. Více o bezpečnostním centru Jablotronu zde: www.bezpecnostnicentrum.cz

Využijte videotísně

Videotíseň funguje tak, že zaměstnanec například ve zlatnictví nebo na benzinové pumpě stiskne tísňové tlačítko už při podezření na vstupující osobu nebo na podezřele se chovající osobu ještě za výlohou prodejny. Po stisknutí tísňového tlačítka se obsluha bezpečnostního centra okamžitě spojí s kamerou uvnitř obchodu a sleduje děj. V případě potřeby vysílá polici a výjezdovou službu. Pachatel nic netuší, protože obsluha má celou dobu ruce nahoře. Podívejte se na ilustrační video.

[contact-form-7 id=“656″ title=“zadejte_telefon_copy_EZS“]

Dále >>>  Kamerové systémy ¦ Kamera na dům ¦ Skrytá kamera ¦ Rozpoznávání SPZ

[menu_dash id=“3″]