Rychlý kontakt: 608 15 2345 nebo zadejte Vaše telefonní číslo a já zavolám Vám: +420

 

Montážní partner Jablotronu

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Domovní alarm Jablotron

Bezdrátový gsm alarm

návrh - instalace - školení- servis

zabezpečení objektů elektronickým zabezpečovacím zařízením * drátový i bezdrátový domovní alarm gsm * detektory pohybu nástěnné, stropní * detektory tříštění skla, kouře, ohně * senzory otevření oken, dveří * nezávislé zóny - možnost více objektů v jednom systému * infrazávory * dálkové ovládání * vzdálený přístup * GSM brány * požární signalizace * napojení na pult centrální ochrany (PCO) * jednoduchá obsluha * menu v českém jazyce

Zabezpečovací systémy - domovní alarm

Provádíme návrh, montáž, zaškolení i následný servis profesionálních zabezpečovacích systémů především Jablotron, ale i dalších, např. Paradox, DCS, Galaxy atd.

Možnosti ochrany EZS - každý detektor může být i bezdrátový

Ochrana oken, dveří - magnetický spínač na rámu okna nebo dveří reagující při otevření.

Pohyb osob ve střežených prostorách (PIR - Passive Infra Red), detektor reagující na pohyb osob. Široký úhel záběru nebo naopak úzký podél oken, obrazů; detektory imunitní vůči zvířatům, stropní detektory, venkovní detektory apod.

Infrazávora - reaguje na přerušení úzkého neviditelného paprsku mezi dvěma vzálenými body.

Tříštění skla - reaguje na zvuk tříštění (rozbití) skla.

Otřesy - reaguje již na otřes předmětu, např. pokus o vyražení dveří.

Ochrana obrazů a uměleckých předmětů - detektrory skryté za obrazem sledující pohyb plátna; detektory jako podstavec sledující změnu hmotnosti.

Kouř, plyn - detektrory požáru, kouře, kouře z cigaret a doutníků.

Kovové předměty - rámy a ruční detektory kovových předmětů.

Všechny detektory mají ochranu před sabotáží, tj. otevření detektoru nebo skříně ústředny, přestřižení nebo zkratování kabelu okamžitě aktivuje poplach a to i při vypnutém systému. Zrovna tak otevření krytu venkovní sirény nebo jejím utržením.

Zpracování signálů z detektorů

Všechny výstupy z detektorů jsou připojeny (kabelem nebo bezdrátově) do ústředny zabezpečovacího systému - alarmu. Ústředna signály detektorů zpracuje a podle nastavení vyvolá reakci:

V režimu střežení (zakódováno) jsou např. tyto možnosti:

Hlasitý poplach - aktivuje sirény, světla kolem objektu, odešle sms přes GSM bránu, vyšle signál "poplach" na pult centrální ochrany.

Tichý poplach - jen odešle sms nebo (a) signál na PCO.V režimu nestřežení (nezakódováno):

Ovládání světel - může volitelně rozsvítit světla v místnosti, venkovní osvětlení atd.

Vydá zvukový signál např. při pohybu osoby na zahradě apod.

V nočním režimu střežení, kdy jsou hlídány jen např. vstupní dveře a okna, ostatní detektory pohybu jsou neaktivní na vyvolání poplachu ale mohou např. rozsvítit diskrétní noční osvětlení při cestě na toaletu.

Zabezpečovací systém může rovněž při odchodu z domu vypnout veškeré osvětlení domu a vybrané elektrické zásuvky, do nichž jsou připojené např. televize a další spotřebiče, které odebírají proud v pohotovostním režimu. Jednak se sníží spotřeba el. energie ale především se stoprocentně eliminuje riziko požáru vzniklých právě z těchto spotřebičů!

Ovládání zabezpečovacího systému:

Provádí se velice jednoduše podsvětlenou klávesnicí, dálkovým ovládáním nebo čipem (přívěšek na klíče). Do systému lze zadat libovolný počet uživatelů, kdy každý má svůj jedinečný kód, zabezpečovací systém lze rozdělit na několik dalších podsystémů, kdy např. garáž na zahradě nebo zahradní domek lze střežit zvlášť nezávisle na střežení domu atd. Zabezpečovací systém lze ovládat i dálkovým ovládáním nebo čipem (malý přívěšek na klíče), při příchodu domů může rozsvítit světla na zahradě a předsíni atd. Možností je mnoho.


Dále >>> Systém Jablotron JA-100 | Poptávkový formulář