Renovace stávajícího kamerového systému

Máte-li starší kamerový systém s nevyhovujícím rozlišením obrazu, nekvalitními kamerami, špatným obrazem, či potřebujete upravit rozvody, dle svých nynějších požadavků?

Poskytujeme komplexní poradenství a prováděcí služby v tomto oboru. Jsme připraveni Vám vyměnit kamery za modernější se znatelně kvalitnějším obrazem, vysokým, až 8 Mpix rozlišením, zvládající všechny světelné podmínky. Například přesvětlené okno na tmavé chodbě s a jiné.

Také umíme vyměnit záznamové zařízení, nastavit detekci pohybu, vzdálený přístup z mobilního telefonu, či jiných zařízení a spoustu dalších moderních pokročilých funkcí. Detekci překročení čáry ve zvoleném směru, detekci obličeje, detekci odcizení předmětu a spoustu dalších možností, které s Vámi prodiskutujeme a navrhneme přímo Vám na míru.

Stávající kabelové rozvody umíme využít, ať už jsou to koaxiální kabely, nebo kabely UTP jakékoliv kategorie. Zároveň napájecí zdroje mohou zůstat původní. Vše je vždy plně řešeno ke spokojenosti a možnostem zákazníka.    Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem:

    Působnost: Liberec, Jablonec nad Nisou, Tanvald, Mladá Boleslav, Turnov, Jilemnice, Semily, Hrádek nad Nisou, Mnichovo Hradiště

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek