Skrytá IP kamera

Plnohodnotný kamerový systém
s jednou opravdu skrytou 2 Mpix IP kamerou

 

Potřebujete-li chytit pachatele, který Vám opakovaně škodí, je skrytá kamera vhodným nástrojem k dopadení. Dodáme Vám kompletně přednastavený systém, který jen „strčíte do zásuvky“ a systém ihned začne nahrávat při detekci pohybu a Vy se k ní okamžitě můžete připojit přes webový prohlížeč, tablet nebo mobilní telefon a sledovat živý obraz nebo prohlížet záznamy.

K tomu poskytujeme odbornou technickou pomoc po telefonu, mailem nebo vzdáleným připojením do kamery v případě Vašeho požadavku na změnu nastavení. Takto můžeme předem nastavit a připravit celý kamerový systém se záznamovým zařízením a několika kamerami. Toto v žádném e-shopu nenajdete.

Výhody proti klasické fotopasti:

  • není vidět – kamera potřebuje průzor otvorem pouhých 4,5 mm
  • kdykoliv se můžete připojit on-line prostřednictvím PC, tabletu nebo telefonu a sledovat živý obraz nebo záznam
  • plnohodnotný kamerový systém
  • záznam na micro SD kartu na základě detekce pohybu
  • při detekci pohybu Vám přijde upozornění na mobil – můžete okamžitě reagovat
  • videozáznam pachatele máte do 20 vteřin od narušení
  • plná technická podpora – Vy nemusíte nic nastavovat
  • systém Vám můžeme i pronajmout do doby, než bude pachatel dopaden a zajistit monitoring

 

Vlastnosti systému:

Rozlišení kamery: 2 Mpix (Full HD 1920 x 1080)
Záznam: na micro SD kartu až 128 GB
Přístup: po místní LAN síti, přes internet, stále on-line
Možnost umístění: všude, i tam, kde není elektřina – napájení z akumulátorů a solárního článku
Fotografie: může poslat na e-mail(y), uložit na FTP v nastaveném intervalu nebo na základě detekce pohybu, detekce obličeje nebo detekce překročení čáry
Kompletní parametry zdemanual_ipserver

 

Popis

Systém se skládá ze dvou částí. První,  je 2 Mpix kamera – malý černý váleček o průměru 2,6 cm (o fous větší než korková zátka) s průzorem objektivu 4,5 mm. Od kamerky vede slabý černý kablík o délce 8 m. Vzhledem ke svému tvaru a velikosti se dá lehce schovat na spoustu míst a věcí. V interiérech typicky do květin, šanonů, nádobí, hraček, mezi oblečení atd. V exteriérech lze dobře schovat do ptačí budky, zavrtat do dřevěného obložení, starého stromu – možností je opravdu mnoho.

Druhá část obsahuje elektroniku kamery, tj. krabičku o velikosti 10x8x3cm. V ní je vložená micro SD karta, má konektor pro připojení k LAN, poplachový vstup (kamera např. může nahrávat v závislosti na externí události, typicky sepnutí detektoru pohybu), poplachový výstup (vzdáleně, třeba z mobilu, můžeme zapnout sirénu, osvětlení nebo jiný spotřebič), vstup na mikrofon a výstup na reproduktor.

Dále pak podle potřeb v místě instalace wifi AP, router s integrovaným 3G/4G LTE modemem či napájecí akumulátor s extra výdrží. Komponenty jsou umístěny ve vodotěsné montážní krabici, kterou lze kamkoliv schovat. Například v případě použití venku je možné jí celou schovat pod zem. Doplnit lze i solární zdroj energie. Systém připravíme tak, že Vy zapnete napájení a systém bude funkční.

Varianty

Pokud si chcete systém nastavit sami a nechcete využít našich služeb přednastavení a technická podpora, můžete si samotnou kameru objednat zde v našem e-shopu >>> za cenu 9.844,- bez DPH. Ke kameře lze objednat kompatibilní micro SD kartu i napájecí zdroj do zásuvky 230V.


Máte-li přání využít našich služeb instalace nebo přednastavení a technické podpory nebo je místo instalace či požadavky nestandardní, připojení k internetu složité, rádi Vám pomůžeme a dodáme přednastavený systém na míru například s 4G LTE modemem, napájením z akumulátorů, záložním akumulátorem, nabíječkou, zdrojem, sd kartou atd. tak, abyste neměli s instalací žádnou starost.

Také nabízíme pronájem celého systému na dobu dopadení pachatele i s tím, že si celou záležitost vezmeme na starost od instalace po předání fotografií a videozáznamu.

V prvním kole bychom Vás požádali o nezávazné vyplnění několika otázek, které nám pomohou vytvořit optimální nabídku.

Poptávka na skrytý kamerový systém


1) Popis situace - alespoň stručně popište, v jaké lokalitě, kde a co je potřeba sledovat

2) -- Místo instalace je chráněno před deštěm - interiér, pod střechou... │-- Nechráněno před deštěm

3) Napájení - dotaz zjišťuje, jestli je v rozumné vzdálenosti (cca do 100m) zdroj napájení, tj. elektrický rozvaděč, zásuvka 230V nebo bude systém napájen z akumulátorů.
-- Zdroj 230V je do 100m │-- Zdroj 230V není k dispozici

Pokud zdroj není k dispozici, je třeba systém napájet z akumulátorů. Dodáváme akumulátory 12V, 26Ah. Jeden napájí kamerový systém a LTE modem, jeden se nabíjí. Po cca 48 hodinách je potřeba výměna, bez modemu po třech dnech. Akumulátor má automatické odpojení před vybitím, systém před odpojením pošle upozornění. Lze doplnit solárním zdrojem energie, který výdrž akumulátoru značně prodlouží

-- Napájení si vyřeším sám │-- Systém chci dodat včetně napájení akumulátory
Součásti zdroje: -- Hlavní akumulátor 12V 26Ah │-- Záložní akumulátor 12V 26Ah │-- Nabíječku záložního akumulátoru │-- Solární zdroj

4) Internet - následující dvě otázky zjišťují dostupnost připojení k internetu.
-- LAN (místní počítačová síť) je do 80 metrů │-- LAN není k dispozici │-- Nevím

-- WiFi signál je k dispozici do 10m │-- WiFi signál je k dispozici do 30m │-- WiFi není k dispozici

5) On-line - je potřeba stálý, on-line přístup k živému obrazu a do záznamů nebo stačí ukládání na micro SD kartu v zařízení a stažení záznamů po několika dnech off-line
-- On-line│-- Off-line

6) Technická podpora - nabízíme kompletní přednastavení systému tak, že Vy ho pouze připojíte k napájení. K tomu poskytujeme technickou podporu po telefonu, vzdáleným připojením a vyladěním systému k Vaší spokojenosti
-- Mám zájem o přednastavení a technickou podporu │-- Systém si nastavím sám

7) Pronájem - koupě?
-- Mám zájem o pronájem systému │-- Mám zájem o koupi │-- Zvažuji obě varianty 


Dále >>> Zabezpečovací systémy ¦ Kamerové systémy ¦ Kamera na dům ¦ Rozpoznávání SPZ ¦ e-shop