Skrytá IP kamera

Plnohodnotný kamerový systém
s jednou opravdu skrytou 2 Mpix IP kamerou

 

Potřebujete-li chytit pachatele, který Vám opakovaně škodí, je skrytá kamera vhodným nástrojem k dopadení. Dodáme Vám kompletně přednastavený systém, který jen „strčíte do zásuvky“ a systém ihned začne nahrávat při detekci pohybu a Vy se k ní okamžitě můžete připojit přes webový prohlížeč, tablet nebo mobilní telefon a sledovat živý obraz nebo prohlížet záznamy.

K tomu poskytujeme odbornou technickou pomoc po telefonu, mailem nebo vzdáleným připojením do kamery v případě Vašeho požadavku na změnu nastavení. Takto můžeme předem nastavit a připravit celý kamerový systém se záznamovým zařízením a několika kamerami. Toto v žádném e-shopu nenajdete.

Výhody proti klasické fotopasti:

  • není vidět – kamera potřebuje průzor otvorem pouhých 4,5 mm
  • kdykoliv se můžete připojit on-line prostřednictvím PC, tabletu nebo telefonu a sledovat živý obraz nebo záznam
  • plnohodnotný kamerový systém
  • záznam na micro SD kartu na základě detekce pohybu
  • při detekci pohybu Vám přijde upozornění na mobil – můžete okamžitě reagovat
  • videozáznam pachatele máte do 20 vteřin od narušení
  • plná technická podpora – Vy nemusíte nic nastavovat
  • systém Vám můžeme i pronajmout do doby, než bude pachatel dopaden a zajistit monitoring

 

Vlastnosti systému:

Rozlišení kamery: 2 [itg-glossary glossary-id=“530″]Mpix[/itg-glossary] (Full HD 1920 x 1080)
Záznam: na micro SD kartu až 128 GB
Přístup: po místní [itg-glossary glossary-id=“570″]LAN[/itg-glossary] síti, přes internet, stále on-line
Možnost umístění: všude, i tam, kde není elektřina – napájení z akumulátorů a solárního článku
Fotografie: může poslat na e-mail(y), uložit na [itg-glossary glossary-id=“599″]FTP[/itg-glossary] v nastaveném intervalu nebo na základě detekce pohybu, detekce obličeje nebo detekce překročení čáry
Kompletní parametry zdemanual_ipserver

 

Popis

Systém se skládá ze dvou částí. První,  je 2 Mpix kamera – malý černý váleček o průměru 2,6 cm (o fous větší než korková zátka) s průzorem objektivu 4,5 mm. Od kamerky vede slabý černý kablík o délce 8 m. Vzhledem ke svému tvaru a velikosti se dá lehce schovat na spoustu míst a věcí. V interiérech typicky do květin, šanonů, nádobí, hraček, mezi oblečení atd. V exteriérech lze dobře schovat do ptačí budky, zavrtat do dřevěného obložení, starého stromu – možností je opravdu mnoho.

Druhá část obsahuje elektroniku kamery, tj. krabičku o velikosti 10x8x3cm. V ní je vložená micro SD karta, má konektor pro připojení k LAN, poplachový vstup (kamera např. může nahrávat v závislosti na externí události, typicky sepnutí detektoru pohybu), poplachový výstup (vzdáleně, třeba z mobilu, můžeme zapnout sirénu, osvětlení nebo jiný spotřebič), vstup na mikrofon a výstup na reproduktor.

Dále pak podle potřeb v místě instalace [itg-glossary glossary-id=“597″]wifi AP[/itg-glossary], [itg-glossary glossary-id=“602″]router[/itg-glossary] s integrovaným 3G/4G LTE modemem či napájecí akumulátor s extra výdrží. Komponenty jsou umístěny ve vodotěsné montážní krabici, kterou lze kamkoliv schovat. Například v případě použití venku je možné jí celou schovat pod zem. Doplnit lze i solární zdroj energie. Systém připravíme tak, že Vy zapnete napájení a systém bude funkční.

Varianty

Pokud si chcete systém nastavit sami a nechcete využít našich služeb přednastavení a technická podpora, můžete si samotnou kameru objednat zde v našem e-shopu >>> za cenu 9.844,- bez DPH. Ke kameře lze objednat kompatibilní micro SD kartu i napájecí zdroj do zásuvky 230V.


Máte-li přání využít našich služeb instalace nebo přednastavení a technické podpory nebo je místo instalace či požadavky nestandardní, připojení k internetu složité, rádi Vám pomůžeme a dodáme přednastavený systém na míru například s 4G LTE modemem, napájením z akumulátorů, záložním akumulátorem, nabíječkou, zdrojem, sd kartou atd. tak, abyste neměli s instalací žádnou starost.

Také nabízíme pronájem celého systému na dobu dopadení pachatele i s tím, že si celou záležitost vezmeme na starost od instalace po předání fotografií a videozáznamu.

V prvním kole bychom Vás požádali o nezávazné vyplnění několika otázek, které nám pomohou vytvořit optimální nabídku.

[contact-form-7 id=“736″ title=“Dotaznik_skryta_kamera“]

 


Dále >>> Zabezpečovací systémy ¦ Kamerové systémy ¦ Kamera na dům ¦ Rozpoznávání SPZ ¦ e-shop

[menu_dash id=“3″]