Poptávkový formulář

Napište si o cenový rozpočet zabezpečovacího systému Jablotron JA-100:(nutno vyplnit)

(nutno vyplnit)


Systém: vyberte drátový, pokud je možnost od každé periferie (čidla) natáhnout kabel k vyhodnocovací ústředně. Pokud není možné připojit periferie kabelem, zvolte bezdrátový.

DrátovýBezdrátový


Pohybový detektor by měl být na chodbě u vstupních dveří, v každé místnosti s oknem v přízemí, v 1. patře minimálně jeden na chodbě. Pak v místnosti s ústřednou, trezorem, v garáži.

Počet pohybových detektorů:


Magnetický detektor otevření oken nebo dveří by měl být minimálně na všech vstupních dveřích. Pokud je i na oknech, systém Vás upozorní na otevřená okna při zajištění (zakódování) systému před odchodem z domu.

Počet magnetických detektorů:


Kouřový detektor minimálně do místností s rizikem požáru - kuchyně, kotelna, dílna. Jeden do 1.patra na chodbu, kde je schodiště z přízemí.

Počet kouřových detektorů:


Klávesnice k ovládání systému, žaluzií, zavlažování, venkovního osvětlení, brány atd., může být jedna v přízemí, další v 1. patře, na které se bude aktivovat částečné (noční) zajištění a jedna např. v garáži.

Počet klávesnic:


Dálkové ovladače na zajištění a odjištění systému, otevření brány nebo garážových vrat. Lze zakoupit ovladač se zpětnou vazbou, to znamená, že po odeslání příkazu (stisknutí tlačítka) ovladač světelnou a zvukovou signalizací potvrdí provedení příkazu.

Počet dálkových ovladačů:


Sirény

VnitřníVenkovní


Ovládání dalších zařízení, které můžete jednoduše ovládat dálkovým ovladačem, tlačítky na klávesnici, nebo automaticky při zajištění (odchod z domu) jako například vypnutí osvětlení a vybraných 230V zásuvek v domě či při poplachu rozsvítit venkovní osvětlení.

Garážová vrataVjezdová bránaŽaluzieVenkovní osvětleníOsvětlení a zásuvky
Zabezpečovací systémy <<< Zpět ¦ Dále >>> Kamerové systémy