Připojení na Pult centrální ochrany (PCO)

Zajistíme Vám 24h ochranu v podobě připojení na bezpečnostní centrum společnosti Jablotron.

Operátoři Bezpečnostního centra (PCO) okamžitě reagují na poplachové signály z alarmu, dle předem dohodnutých instrukcí kontaktují majitele objektu a vysílají zásahový tým k prověření situace. Po celou dobu zásahu monitorují střežený objekt a úzce spolupracují se zásahovou jednotkou, která průměrně dojede k objektu za 10 minut.

Tyto bezpečnostní služby představují jedinečnou kombinaci špičkových alarmů, nejmodernějšího Bezpečnostního centra v ČR a spolehlivé asistenční zásahové služby.

Zajímá Vás, jak se dostane informace o poplachu k operátorům Bezpečnostního centra, jak je zajištěna bezpečnost přenosu informací a jak rychle přijede na místo zásahová jednotka? Podívejte se na video.

Připojte se zdarma na 3 měsíce na PCO

Využijte skvělé nabídky firmy Jablotron a připojte se k jejich bezpečnostnímu centru na tři měsíce zcela zdarma. Při každém vzniku poplachu ve Vašem objektu vyjede výjezdová služba, případně policie ČR. Využití je výhodné nejen při poplachu způsobeném narušitelem, ale i při stisknutí tísňového tlačítka při např. zdravotních potížích. Více o bezpečnostním centru Jablotronu najdete zde.    Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem:

    Působnost: Liberec, Jablonec nad Nisou, Tanvald, Mladá Boleslav, Turnov, Jilemnice, Semily, Hrádek nad Nisou, Mnichovo Hradiště

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek