Skrytá IP kamera

Potřebujete-li identifikovat pachatele, který Vám nebo Vašemu majetku opakovaně škodí, je skrytá kamera vhodným nástrojem k jeho dopadení. Dodáme Vám kompletně přednastavený systém, který pouze „zasunete do zásuvky“ a systém ihned začne nahrávat při detekci pohybu. Vy se ke kameře okamžitě můžete připojit přes webový prohlížeč, tablet nebo mobilní telefon a sledovat živý obraz nebo prohlížet záznamy.

K tomu poskytujeme odbornou technickou pomoc v případě požadavku na změnu nastavení. Spojíme se s Vámi po telefonu, mailem nebo vzdáleným připojením prostřednictvím TeamVieweru přímo do kamery. Takto můžeme předem nastavit a připravit celý kamerový systém se záznamovým zařízením a několika kamerami.

Výhody skryté IP kamery oproti klasické fotopasti:

 • není vidět – kamera potřebuje průzor otvorem pouhých 4,5 mm
 • kdykoliv se můžete připojit on-line prostřednictvím PC, tabletu nebo telefonu a sledovat živý obraz nebo záznam
 • plnohodnotný kamerový systém
 • záznam na micro SD kartu na základě detekce pohybu
 • při detekci pohybu Vám přijde upozornění na mobil – můžete okamžitě reagovat
 • videozáznam pachatele máte do 20 vteřin od narušení
 • plná technická podpora – nemusíte nic nastavovat, vše zařídíme za Vás
 • systém Vám můžeme i pronajmout do doby, než bude pachatel dopaden a zajistit monitoring

Podívejte se na demonstrační video zde.

Vlastnosti systému:

Rozlišení kamery: 2 Mpix (Full HD 1920 x 1080)
Záznam: na micro SD kartu až 128 GB
Přístup: po místní LAN síti, přes internet, stále on-line
Možnost umístění: všude, i tam, kde není elektřina – napájení z akumulátorů a solárního článku
Fotografie: může poslat na e-mail(y), uložit na FTP v nastaveném intervalu nebo na základě detekce pohybu, detekce obličeje nebo detekce překročení čáry

Popis:

Systém se skládá ze dvou částí. První, je 2 Mpix kamera – malý černý váleček o průměru 2,6 cm (velikost přibližně korkové zátky) s průzorem objektivu 4,5 mm. Od kamerky vede slabý černý kabel o délce 8 m. Vzhledem ke svému tvaru a velikosti se dá lehce schovat na různá místa a rozličné předměty. V interiéru nejčastěji do květin, šanonů, nádobí, hraček, mezi oblečení atd. V exteriéru lze dobře schovat do ptačí budky, instalovat do dřevěného obložení, stromu atd.

Druhá část obsahuje elektroniku kamery. Jedná se o krabičku velikosti 10x8x3cm. V ní je vložena micro SD karta, dále má konektor pro připojení k LAN, poplachový vstup (kamera např. může nahrávat v závislosti na externí události, typicky sepnutí detektoru pohybu), poplachový výstup (může například zapnou sirénu, osvětlení nebo jiný spotřebič), vstup na mikrofon a výstup na reproduktor.

Dále pak podle potřeb v místě instalace WiFi AP, router s integrovaným 3G/4G LTE modemem či napájecí akumulátor s extra výdrží. Komponenty jsou umístěny ve vodotěsné montážní krabici, kterou lze kamkoliv uschovat. Například v případě použití venku je možné ji celou uschovat pod zem. Doplnit lze i solární zdroj energie. Systém připravíme tak, že jen zapnete napájení a systém bude okamžitě funkční.

Varianty

Pokud si chcete systém nastavit sami a nechcete využít našich služeb přednastavení a technickou podporu, jsme schopni Vám dodat samotnou kameru. Ke kameře lze objednat kompatibilní micro SD kartu i napájecí zdroj do zásuvky 230V.

Máte-li přání využít našich služeb instalace nebo přednastavení a technické podpory, či je místo instalace kamery nebo požadavky nestandardní a nebo připojení k internetu složité – rádi Vám pomůžeme a dodáme přednastavený systém na míru. Například s 4G LTE modemem, napájením z akumulátorů, záložním akumulátorem, nabíječkou, zdrojem, SD kartou atd. tak, abyste neměli s instalací žádné potíže.

Také nabízíme pronájem celého systému. Zapůjčíme Vám kameru na dobu potřebnou pro dopadení pachatele. Dále jsme schopni poskytnout kompletní instalaci a odinstalaci kamery a Vám předáme již jen fotografie a videozáznam pachatele.

  Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem:

  Působnost: Liberec, Jablonec nad Nisou, Tanvald, Mladá Boleslav, Turnov, Jilemnice, Semily, Hrádek nad Nisou, Mnichovo Hradiště

  Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

  Zpět na začátek